top of page

Betonowe kolumny głośnikowe GEMSTONE w Monachium

Targi audio to wydarzenie, które przyciąga miłośników wysokiej jakości dźwięku, profesjonalistów z branży oraz producentów sprzętu audio. Są one doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych technologii i produktów. High End Munich to jedne z najważniejszych targów audio na świecie. Prezentują produkty z najwyższej półki, skierowane zarówno do entuzjastów hi-fi, jak i profesjonalistów. I my - GEMSTONE mieliśmy przyjemność być uczestnikiem tego wydarzenia.

Targi audio to idealne miejsca, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach i technologiach, a także poznać innych pasjonatów dobrego dźwięku. Wspólne doświadczenia i wymiana wiedzy pomagają rozwijać pasję i dążyć do osiągnięcia jak najlepszego brzmienia w domowych warunkach.

Kilka dni wystawowych, wiele spotkań, rozmów. Mnóstwo słów uznania dla designu, jakości wykonania i dobrego dźwięku naszych betonowych kolumn głośnikowych: Libra i Gemini.

Dziękujemy Wam za inspirujące spotkania.


High End Munich

Udział w wydarzeniu dofinansowany w ramach projektu niekonkurencyjnego pn „Ster na Eksport” realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, Działanie 1.9 Przygotowanie i wdrożenie nowych modeli biznesowych przedsiębiorstw (w tym wspólne projekty przedsiębiorstw i IOB) - Typ projektu 3 Promocja eksportu i internacjonalizacja MŚP.6 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page